W sposób kompleksowy dbamy o wizerunek Państwa firmy. 
W zależności od specyfiki działalności użyteczne będą gadżety reklamowe innego rodzaju. Chętnie doradzimy, co w twojej branży sprawdzi się najlepiej.

Oferujemy:

• oklejanie aut 
Nasza oferta obejmuje zarówno oklejanie samochodów firmowych w barwy, logotypy i dane adresowe, jak i wykonywanie reklam graficznych na pojazdy typowo promocyjne. Gwarantujemy wysoką jakość grafik, jak również staranne oklejenie bez uszczerbku dla lakieru i z zachowaniem norm bezpieczeństwa względem widoczności kierowcy.

• lacobel 
To do niedawna mało znany materiał wykończeniowy, który coraz częściej staje się alternatywą dla płytek ceramicznych. Jest praktyczny, niedrogi i elegancki, możesz go wykorzystać również do wyłożenia frontów mebli i dekoracyjnych przeszkleń. Szkło lacobel w kuchni sprawdzi się zarówno w funkcji ochronnej, jak i jako eleganckie urozmaicenie aranżacji. 

• tabliczki przydrzwiowe 
Świetnie sprawdzają się we wnętrzach lokalów używkowych, pomagają w orientacji przestrzennej wnętrza. Nadają się także do zestawień tworząc zbiorczą tablicę informacyjną (umieszczaną zazwyczaj w holach wejściowych).

• gadżety
Oferujemy m.in. wizytówki czy tabliczki z grawerem ale także  wykonujemy nadruki reklamowe na rozmaitych produktach codziennego użytku oraz na artykułach bardziej wyszukanych i oryginalnych. Bogaty asortyment gwarantuje, że każdy znajdzie tutaj odpowiednie produkty reklamowe dla swojej działalności - długopisy, breloki, wizytowniki, czapki z daszkiem, kubki, parasole, smycze, pendrive czy torby reklamowe oraz bardziej ekskluzywne gadżety promocyjne np. power banki, produkty elektroniczne czy funkcyjne elementy wyposażenia wnętrz.
 • fototapety
Projektowane specjalnie na życzenie Klienta, dostosowane do wnętrza.

• banery
To dobry sposób na promocję firmy i przyciągnięcie uwagi potencjalnych Klientów. Dzięki dużemu formatowi przyciągają wzrok i są widoczne z daleka. 

 • gabloty 
Wykonujemy gabloty wewnętrzne i zewnętrzne odporne na warunki atmosferyczne oraz wszelkiego rodzaju witryny i tablice. 
 • druk UV 
Druk UV daje możliwości realistycznego pełnokolorowego druku wielkoformatowego praktycznie na każdym sztywnym i elastycznym materiale, włącznie z materiałami o dowolnym tle i fakturze, jak i podłożami bezbarwnymi czy lustrzanymi. 
Za pomocą technologii UV można wykonywać wydruki na pojedynczych gotowych już przedmiotach takich jak np.: drzwi, płyta meblowa, panel podłogowy itp.